Naposledy hledané

KARIÉRA
Stále hledáme nové tváře. Máme zájem o lidi, kteří jsou rádi u zrodu nových věcí, kdy mohou uplatnit své nápady a myšlenky a přímo se podílet na jejich realizaci, rádi za sebou vidí výsledky své práce a jsou zvyklí na sobě pracovat.
Pokud máte zájem přidat se k nám a nenalezli jste v aktuální nabídce volných pracovních míst pozici, která odpovídá Vašim představám, neznamená to, že o Vás nemáme zájem! V tomto případě můžete zaslat Váš profesní životopis spolu s motivačním dopisem a uvedením oblasti, o kterou máte zájem na a my Vás budeme informovat o možnostech budoucího uplatnění do 14 dnů.
Ing. Michal Kubánek
Managing director

Key Account Manager | Kód pozice: KAM-OV | Nástup dle dohody | Pracoviště: Ostrava

 Náplň práce:
- příjem a zpracování objednávek
- vytváření nabídek a kalkulací
- zpracování zakázek od zadání po expedici zákazníkovi
- vyhledávání zákazníků a obchodních příležitostí
- vedení obchodních jednání a prezentací
- poskytování zákaznického informačního servisu

 Nabízíme:
- mladý výkonný a sympatický kolektiv
- práci ve velmi moderním a přátelském prostředí
- účinné nástroje pro vedení obchodních případů
- nadstandartní prostor k seberealizaci
- vysokou míru zodpovědnosti
- možnost kariérového postupu
- spravedlivé a motivační ohodnocení
 Úspěšný kandidát bude:
- pozitivně myslející a sebemotivovaný
- orientovaný na výsledky
- mít obchodního ducha a schopnost empatie do zákazníkových potřeb
- schopný reprezentativně vystupovat, prezentovat, zaujmout a přesvědčit
- schopný respektovat nastavené firemní hodnoty a normy
- plnit vysoký standard služeb poskytovaných zákazníkovi
 Požadavky:
- SŠ/VŚ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou a softwarovými produkty MS Office (Word, Excel)
- řidičský průkaz sk. B a praxe v řízení vozidla
 Velkou výhodou bude:
- zkušenosti z prodeje nebo jiné obdobné pozice
- znalost cizích jazyků
- marketingové znalosti
Nástup možný dle dohody. Životopis spolu s motivačním dopisem prosím zašlete na adresu info@pracovniodevy.cz, vhodné kandidáty pozveme k pohovoru.